Witamy serdecznie na portalu Gaymateo.pl - pierwszym polskim normalnym gay portalu! Powiedz o nas swoim znajomym!
ciastka2

Zobacz temat

A kto z Was na Woodstock?:)
Czy jest tu kto�, kto wybiera si� na Woodstock? Ja w tym roku planuj� jecha� pierwszy raz. Mo�e kto� z Was ju� by� i opowie co� o tymSmile

Ja by�em nie raz i nie dwa . Napisz co Ci� interesuje a na pewno co� odpowiem.

Tak og�lnie si� chcia�am dowiedzie� jak tam jest Smile Moja siostra by�a i podobno jest �wietny klimat, z ka�dym cz�owiekiem si� rozmawia jak ze starym kumplem. A na koncertach da si� w og�le gdzie� bli�ej sceny dopcha�? S� jakie� stoiska z pami�tkami i co mo�na tam kupi�?
Jedziesz te� w tym roku?Smile

Klimat jest zajefajny , taka odskocznia od szarej rzeczywisto�ci, od codziennych problem�w , pracy itd...
Jest fajna atmosfera, wiele ciekawych ludzi. Pod scen� to zale�y kto gra ale na dobrych zespo�ach ci�ko si� dopcha� bli�ej ni� kilkadziesi�t metr�w. S� stoiska z pami�tkami , fajnymi ubraniami i wszystko czego tylko dusza zapragnie.
Nie polecam rozbija� si� z namiotem nawet kilkaset metr�w od sceny bo tam dzie� i noc s� t�umy. Lepiej rozbi� si� na polanach w lasku na g�rce tam jest nieco spokojniej i wi�cej miejsca.
Tak w tym roku te� jad� wyje�d�am ze znajomymi w przysz�y czwartek i zostaj� do niedzieli .

Dzi�ki za informacje! Smile My planujemy si� w�a�nie w lasku rozbi�, ale mamy obawy, �e nie b�dzie nawet tam miejsca. Jedziemy we wtorek a wracamy te� w niedziel�.

Spokojnie. W lasku zawsze jest miejsce czasem tylko ju� nie w tych najbli�szych sektorach a troch� dalszych. No i oczywi�cie je�li samochodem to trzeba zap�aci� jak�� tam op�at� ale nie s� to jakie� zawrotne koszty.

Ja by�em rok temu, og�lnie by�o fajnie, mieszka�em z kole�anka w lasku, nie by�o �le, najgorzej by�o z woda, z czysto�ci�. Og�lnie zespo�y by�y fajne, atmosfera te�, jak jedziesz samochodem to bardzo polecam, ja jecha�em poci�giem Woodstockowym ca�a drog� sta�em w jednym miejscu nawet nie mog�em si� ruszy�, a o toalecie nie by�o nawet mowy. Tak�e samoch�d to jest �wietna alternatywa. Wszystko by�o pod r�ka, do marketu trzeba by�o si� troch� przej��. Koncerty jak pisa�em �wietne i cho�by do tego warto jecha�. Jak masz jakie� pytania, pisz. Pozdrawiam,

Dzi�kuj� zagubiony za informacje Smile Podobno z 2 godziny trzeba czeka� �eby si� dorwa� do prysznic�w Wink ale ja cierpliwa jestem wi�c dam rad�! ;D Niestety nie jedziemy samochodem tylko poci�giem z Katowic, ale liczymy na to, �e b�dzie chocia� miejsce �eby sobie usi��� w korytarzu... to i tak by�by dla nas luksus ;- )) Bo w�a�nie te� s�ysza�am, �e w woodstockowych poci�gach ci�ko o jakiekolwiek miejsce. A powiedzcie mi jak tam z wy�ywieniem w og�le? Ci�ko raczej �y� na samym piwie Wink Opr�cz marketu i wioski hare kryszny jest co� jeszcze z jedzeniem?

Wejd� na stron� Woodstocku lub jak masz Facebooka to znajd� ich profil . Dowiesz si� wszystkiego. Na bie��co wrzucaj� informacje jest ju� nawet menu z cenami .

No iiii poWoodstockowane :-)
Fajnie jak zreszt� zawsze. Tylko w drodze powrotnej zrobi�o si� nieweso�o kiedy na autostradzie pad� nam samoch�d i lawetowanie do domu kosztowa�o nas ponad osiem st�w.

rajder5 napisa�/a:
No iiii poWoodstockowane :-)
Fajnie jak zreszt� zawsze. Tylko w drodze powrotnej zrobi�o si� nieweso�o kiedy na autostradzie pad� nam samoch�d i lawetowanie do domu kosztowa�o nas ponad osiem st�w.
Oj wsp�czuj� Smile Ale i tak na pewno warto by�o.
Strasznie mi si� tam podoba�o, zw�aszcza hare kryszna Grin Za rok jad� obowi�zkowo, ale wcze�niej ni� w tym roku, bo niestety namiot roz�o�yli�my niedaleko g��wnej sceny, bo znajomi nam "zarezerwowali" no i s�o�ce �wieci�o niemi�osiernie, wi�c w przysz�ym roku rozbijamy si� w lesie ;-)

A m�wi�em �eby rozbija� si� w lesie :-)
Nam du�o pomaga�o, �e na te najbardziej upalne godziny jechali�my do miasta na basen.

fajna sprawa ja je�d�� co roku i ju� si� nie mog� doczeka� wakacji na woodstoku kazdy jest rowny jedna wielka rodzina, szukam ch�tnego ch�opaka do namiotu na woodstok tutaj moje fotki http://www.datezo...rodzer322/ czekam na wiadomosci na priv

Przeskocz do forum:

U�ytkownicy sewisu:

Zarejestrowanych: 12074

Aktualnie zarejestrowanych online (0) :

Go�ci: 7