Witamy serdecznie na portalu Gaymateo.pl - pierwszym polskim normalnym gay portalu! Powiedz o nas swoim znajomym!
zakaz

Zobacz temat

Obw�d penisa...
Panowie, powiedzcie mi tak� rzecz, czy obw�d cz�onka ma du�e znaczenie...

Niedawno zacz��em spotyka� si� z jednym ch�opakiem na kt�rym mi bardzo zale�y. Oczywi�cie kochali�my si� ju� ze sob�, on jest raczej aktywny, ja raczej pasywny ale te� chcia�bym od czasu do czasu by� aktywny i tu jest problem, bo wg niego m�j cz�onek jest za gruby ;/ ma 15,5 cm obwodu u nasady, jak sprawdzi�em to wi�cej ni� przeci�tnie, d�ugo�� to jakie� 16 cm. On m�wi �e go bardzo boli wesz�a tylko g��wka, widz� �e chce pr�bowa� ale przerywa ja si� pesze i po zabawie ;/

Powiedzcie co powinni�my zrobi�? ja nie mam do�wiadczenia wiec ci�ko mi co� samemu poradzi� ;/

PS. Jak temat jest w z�ym miejscu to prosz� o info gdzie powinien by�.

My�l� �e to ile mam co do mm w obwodzie nie ma a� takiego znaczenia, wiem �e jest "troszk�" grubszy ni� u wi�kszo�ci.

Co do "rozgrzania", m�g�by� to sprecyzowa�, mo�na to rozumie� na wiele sposob�w.
Zastanawiam si� w�a�nie co powinni�my zrobi� aby odbywa�o si� to jak najmniejszym jego dyskomfortem.

ch�tnie wy�l� fotki , zadzwo� wy�lij sms ..7*9*4*4*7*8*3*5*1

To si� tak wydaj� pi�knie, bo z problemem jako� sobie w ko�cu poradzimy ale we� kup gumki, wszystkie s� na styk, co nie jest zbyt przyjemne ;/

Przeskocz do forum:

U�ytkownicy sewisu:

Zarejestrowanych: 12074

Aktualnie zarejestrowanych online (0) :

Go�ci: 13