Witamy serdecznie na portalu Gaymateo.pl - pierwszym polskim normalnym gay portalu! Powiedz o nas swoim znajomym!
sport

Zobacz temat

...po prostu przyjaciele...
ZAPRASZAM do przeczytanie mojego nowego opowiadanie "...po prostu przyjaciele..."
oraz poprzedniego " M�j ch�opak nie jest gejem..."
Bardzo dzi�kuj� za opinie i komentarze na mojej stronie. Pozdrawiam Wink
www.myspaceintheworld.wordpress.com

Obiecuj� �e si� nie zawiedziecie Wink


Edytowane przez AkFa dnia 15-08-2011 03:14
CYTATY z opowiadania :"... po prostu przyjaciele..."

"Lata min�y i frustracja, strach, poczucie godno�ci walczy�o w nim o lepsze miejsce. Nie m�g� ju� tego d�u�ej znie��. BJ musia� wiedzie�, przynajmniej po�ow� prawdy. �ycie bez niego najprawdopodobniej b�dzie go zabija� na raty. Z tym, �e teraz te� nie '�y�' z nim... BJ nie 'istnia�' w jego �yciu tak naprawd�. Dzieli�a ich �ciana k�amstw. A to by�o niedopuszczalne.
Bez zastanowienia nad tym, co robi, Tony poderwa� si� z ��ka i chwyci� sw�j telefon. Trzydzie�ci sekund p�niej, d�o�mi dr��cymi niekontrolowanie nacisn�� przycisk 'Wy�lij'
Nie wiedzia�, �e �zy sp�ywa�y mu po twarzy opadaj�c na pod�og� mi�dzy jego bosymi stopami. Nie wiedzia� dop�ki jedna nie rozbi�a si� z pluskiem o ekranik telefonu, na kt�rym widnia�a u�miechni�ta twarz jego 'jedynego' przyjaciela..."







"Zwalczaj�c fal� wsp�czucia BJ wymusi� u�miech na u�ytek jego przyjaciela. Poda� mu kolejn� porcje lek�w i czeka� a� je po�knie. Nie mia� zamiaru niczego pozostawia� przypadkowi.

Po obra�eniach, kt�rych dozna�, kiedy jego kuzyn go skopa�. Tony przespa� dwa dni. Z kr�tkimi przerwami, kiedy to BJ faszerowa� go jedzeniem i tabletkami, kt�re lekarz mu przepisa�. Nie by�o �atwo, bo nagle odk�d Tony przyzna� si�, �e jest gejem, jakby sobie kurde up�r zapu�ci�. Zmuszenie go, do czegokolwiek graniczy�o z cudem. A �e BJ cz�owiekiem by� a nie cudotw�rc� ; musia� i�� na kompromis. Przekupstwo raczej, ale to zale�y od punktu widzenia. Tak, wi�c Tony bra� lekarstwa i jad� a BJ ... BJ spa� przy jego boku..."
Wink




"BJ prze�kn�� frustracj� wraz z piwem i do�� gwa�townie zastanawia� si� jak przekona� Tonego, �e nie grozi mu �adna konkurencja. Wzi�� ch�odn� d�o� Tonego i po�o�y� na swoim udzie. Przykry� swoj�. Jego przyjaciel spojrza� na niego z pod rz�s, wida� jednak by�o nawet w przyt�umionym �wietle, �e si� zarumieni�. BJ wyszczerzy� na niego z�by.

- Ty wiesz tak sobie to dopiero u�wiadomi�em, widz�c twoje urocze rumie�ce...

- Nie rumieni� si�!

-...�e ty to tak w�a�ciwie dziewic� jeste�.

Tony poczerwienia� jeszcze bardziej i usiad� wyprostowany jak strza�a. Nerwowo rozgl�daj�c si� na prawo i lewo. Parskaj�c w ko�cu na �miej�cego si� BJ'a przez z�by.

- Mo�e g�o�niej. Twoja ulubiona barmanka tylko nie s�ysza�a.

BJ nadal chichota�. Tony zabra� obra�ony d�o� i strzeli� focha.

- To nie jest tak, �e ja co� mog� sam na ten problem poradzi�. M�j ukochany nie jest zainteresowany moim ...stanem dziewiczym... a raczej zmienieniem go.

BJ tylko roze�mia� si� g�o�niej. Troch� z�o�liwie si� u�miechaj�c.

-Niedobry ukochany... niedobry...

Tony j�kn�� z rozpacz�. BJ chyba dzi� mia� na serio s�ab� g�ow�. Drugie piwo i ju� mu odwala.

-Tony powiedz mi... nie by�e� nigdy ciekaw jak to jest... z kobiet�?

-Nie.

- Ale tak stanowcze NIE i koniec?

- Tak stanowcze nie. - Tony obr�ci� si� do BJ'a i warkn��.- Jak patrzy�em na dziewczyny, z kt�rymi si� umawia�e� to z miejsca wiedzia�em, �e nawet �adnej z nich bym nie tkn��.

- By�e� zazdrosny...

- No oczywi�cie, �e by�em zazdrosny! Jak mia�em nie by�?

- OK. Kapuje. - BJ pog�aska� go uspokajaj�co po kolanie. - Przykro mi z tego powodu.

Tony wzruszy� ramionami. Co by�o a nie jest...

- Czyli nic... nawet troch� nie masz do�wiadczenia? - Najwyra�niej temat gn�bi� jego przyjaciela, bo nie m�g� sobie odpu�ci�.

- Ca�owa�em si�.

- Coo!? - BJ szybko si� zreflektowa�. - Z dziewczyn�?

Tony rzuci� mu wymowne spojrzenie i napi� si� piwa. Na trze�wo si� tego tematu nie da dr��y�.

- Z-z ch�opakiem? - BJ wiedzia�, s�ysza�, spodziewa� si� nawet, ale nie potrafi� przyswoi�.

- Nie no, wiesz z kosmit�. Oczywi�cie, �e z ch�opakiem. Trzy razy.

- Z trzema? Kiedy to by�o? - Nagle zazdro�� Tonego nabra�a dla niego innej perspektywy.

- Z jednym, ale trzy razy...

- Po co, a� trzy razy? - Paln�� BJ bez zastanowienia.

Tony musia� si� roze�mia�, mina jego przyjaciela by�a kosmiczna.

- Pierwszy raz �eby sprawdzi�. Drugi �eby si� upewni�. A trzeci �eby sprawdzi� czy si� w�a�ciwie upewni�em.

BJ zmarszczy� brwi i spojrza� na u�miechaj�cego si� Tonego nic nie rozumiej�c.

- Aale jak? Co?

- Co? Czy jestem gejem i czy tylko na ciebie lec�? A jak? Bardzo prosto. - Tony pochyli� si� w stron� BJ'a tak, �e dzieli�y ich tylko cale. - Pochyli�em si� w jego kierunku, on w moim. Nasze usta si� spotka�y. On wsun�� mi j�zyk do �rodka a ja go ssa�em. Potem zmieniali�my si� par� razy. Na koniec ja si� odchyli�em on spojrza� mi w oczy i ... obaj nie wiedzieli�my, co zrobi� dalej;

BJ j�kn�� i zn�w go paln�� w rami�.

- Czemu ty mi to zawsze robisz...?

- Co?

- Zaszczepiasz mi obrazy w g�owie i nie ma rady �eby si� ich pozby�... " Wink




Zapraszam Wink


Edytowane przez AkFa dnia 24-08-2011 19:04
Jordans 11
Christian Louboutin
Birkenstock
Adidas Yeezy
Air Max 90
Nike Air Max 2018
Fenty Puma
Air Max 95
Pandora
Yeezy Boost 350
Birkenstock Shoes For Men
Birkenstock Outlet Online
Nike Outlet
Michael Kors
Soccer Shoes
Birkenstock
Ralph Lauren Outlet
Pandora Charms
Pandora Jewelry Official Site
Kyrie Shoes
Yeezy Shoes
Adidas Outlet
New Jordans
NMD
Michael Kors Outlet
Michael Kors Canada
Adidas Yeezy Shoes
Goyard
Curry Shoes
Yeezy Blue Tint
Nike Vapormax
Air Jordans
Michael Kors Canada Store
Ralph Lauren Sale Clearance UK
Ultra Boost
Nike Huarache

Przeskocz do forum:

U�ytkownicy sewisu:

Zarejestrowanych: 12074

Aktualnie zarejestrowanych online (0) :

Go�ci: 10